TabTrader Bitcoin

Finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53.8 MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Tabtrader BV
500 farklı kripto para biriminin yer aldığı TabTrader Bitcoin uygulamasında; teknik göstergeler ile hızlı para grafiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Anlık fiyat uyarıları alabileceğiniz TabTrader Bitcoin uygulaması hızlı para grafiklerine de sahiptir. Reddit, Coindesk, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile ilgili haber kaynaklarından haber akışlarını takip edebileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz! TabTrader Bitcoin uygulamasında aynı zamanda teknik göstergeler ile hızlı para grafiklerini görebilirsiniz.

Kambiyo API anahtarları ile şifreleme yapabileceğiniz bu uygulamada PIN koruması da yapabilirsiniz. Karipto para alım satımlarıyla kar edebileceğiniz bu uygulamada mum, fiyat, çubuk gibi bitcoin grafikleri yer almaktadır.  Sınırsız uyarı alabileceğiniz TabTrader Bitcoin uygulamasında fiyat uyarıları da alabilirsiniz.

Bollinger bantları, stokastik, fibonacci, MACD, hareketli ortalama gibi teknik göstergelerin yer aldığı TabTrader Bitcoin uygulamasında 500 farklı blok kripto para yer alıyor.

Hızlı para grafikleri ile her an para endüstrisini takip edebileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz olup, para alım satımlarıyla kar da edebilirsiniz!

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
TabTrader Bitcoin indir
DİĞER SÜRÜMLER